HURTOWNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I OGÓLNOPRZEMYSŁOWYCH

STRONA GŁÓWNA NAPISZ DO NAS
1. Kanalizacja zewnętrzna
2. Przyłącza kanalizacyjne
3. Drenaż opaskowy
4. Odwodnienia liniowe
5. Instalacje wodno-kanalizacyjne
6. Rynny kanion
7. Budownictwo
8. Hydraulika
9. Galeria
10. Kontakt i lokalizacja
BUDŻEL Sp. j.
76-200 Słupsk, ul. Bałtycka 10a
tel. 059 842 52 62
tel./fax 059 842 52 61
e-mail: biuro@budzel.com.pl
Rynny kanion
System rynnowy KANION powstał przy udziale dekarzy i instalatorów. Im właśnie zawdzięcza oryginalne wzornictwo, elegancję i estetykę. Tradycyjny i jednocześnie unikalny profil rynny to cecha charakterystyczna systemu, która radykalnie zmienia wygląd każdego budynku, uwydatniając jego walory architektoniczne.

KANION jest przeznaczony do wykorzystania w domach jednorodzinnych, blokach tarasowych, obiektach handlowych oraz altanach i garażach. Są one całkowicie odporne na zanieczyszczenia zawarte w wodzie deszczowej - jest to szczególnie ważne w warunkach agresywnego środowiska przemysłowego.


Wymiary (mm):
A: 130; B: 88; C: 1.6; D: 90; E:2

  • Materiał: uPVC
  • Rynny: półokrągłe, średnica 130 mm, długość: 2, 3 i 4 m
  • Rury: okrągłe, średnica 90 mm, długość: 2, 3 i 4 m
  • Kolor: brązowy RAL 8017

System rur spustowych do rynien

System rur spustowych do rynien KARMAT wytwarzany jest z niezwykle wytrzymałego i odpornego na czynniki atmosferyczne polipropylenu. Produkty wykonane z polipropylenu nie ulegają korozji i nie odkształcają się pod wpływem niskich i wysokich temperatur. Wysokiej jakości tworzywo użyte do produkcji jest barwione w masie i wzbogacone stabilizatorem UV. Dzięki temu elementy systemu wyróżniają się podwyższoną odpornością na odbarwienie spowodowane bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Elementy systemu

W skład systemu wchodzą: czyszczaki z sitem, rury, uchwyty do rur, kolana, zwężki Dostępne kolory: ciemnobrązowy (wszystkie elementy systemu), pomarańczowy, szary.

Czyszczaki mają za zadanie chronić podziemne sieci kanalizacji deszczowej przed liśćmi i innymi zanieczyszcze- niami niesionymi przez wodę spływającą z rynien. Czyszczaki z serii KARMAT KASKADA dzięki zastosowanym w nich sitom o kształcie liścia skutecznie zatrzymują zanieczyszczenia, równocześnie nie tamując przepływu wody. Są także bardzo łatwe do czyszczenia.

W zależności od powierzchni dachu i rodzaju podziemnej kanalizacji deszczowej stosuje się elementy o średnicy 110 mm lub 160 mm. System wytwarzany przez Karmat może być używany z systemami rynnowymi różnych producentów, wykonanymi zarówno z tworzyw sztucznych, jak i blachy. Specjalnie opracowane zwężki umożliwiają łączenie ze sobą elementów o różnych średnicach.

© 2007 Infocity