HURTOWNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I OGÓLNOPRZEMYSŁOWYCH

STRONA GŁÓWNA NAPISZ DO NAS
1. Kanalizacja zewnętrzna
2. Przyłącza kanalizacyjne
3. Drenaż opaskowy
4. Odwodnienia liniowe
5. Instalacje wodno-kanalizacyjne
6. Rynny kanion
7. Budownictwo
8. Hydraulika
9. Galeria
10. Kontakt i lokalizacja
BUDŻEL Sp. j.
76-200 Słupsk, ul. Bałtycka 10a
tel. 059 842 52 62
tel./fax 059 842 52 61
e-mail: biuro@budzel.com.pl
Odwodnienia liniowe
Jednym z podstawowych problemów dotyczących powierzchni terenów użytkowych, tzn. komunikacyjnych, przemysłowych i mieszkalnych, jest szybkie odprowadzenie wód deszczowych. Wykonanie tradycyjnego odwodnienia punktowego, stosowanego od wielu lat jest skomplikowane i pracochłonne.

Ponadto takie rozwiązanie nie zawsze sprawdza się podczas odporwadzania dużej ilości wód deszczowych. Problemy związane z nieefektywnym odprowadzaniem wody rozwiązują systemy odwodnienia liniowego STORA SELF firmy WAVIN. Charakteryzuja się one zlewnią z niewielką ilością nachylonych powierzchni, co jest wynikiem zastąpienia części podziemnych kanałów ściekowych przez korytka odwadniające zlokalizowane na powierzchni terenu.

System odwodnień liniowych STORA SELF przeznaczony jest do odprowadzania wód deszczowych z terenów takich, jak: podjazdy do garaży, podwórza, ogrody i parki, na których przewiduje się niewielkie obciążenia (klasa A do 1.5 tony).

STORA SELF obejmuje nie posiadające spadku korytka wykonane z polimerobetonu, ruszty z blachy ocynkowanej, stali nierdzewnej, miedzi lub mosiądzu, ścianki czołowe i ścianki z odpływem poziomym, odpływy pionowe, mocowania do rusztów i korektory piasku. Ruszty nakładane są na korytka i mocowane do nich.

© 2007 Infocity